O nas

Początki działalności sięgają roku 2005 i startów w Wyścigach na 1/4 mili oraz Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski. Sport samochodowy i prace przy silnikach zapoczątkowały nasz rozwój w dziedzinie strojenia silników spalinowych. Wiedza oraz doświadczenie zdobyte na wyścigowych i rajdowych trasach, przełożyły się na późniejsze precyzyjne strojenie silników seryjnych.

Kolejne lata to współpraca z czołowymi firmami tuningowymi w zakresie modyfikowania oprogramowania sterującego silnikiem pod kątem osiągów oraz oszczędności paliwa. Dzięki przeprowadzeniu wielu modyfikacji, testów i pomiarów, silników seryjnych w samochodach osobowych i użytkowych oraz maszynach rolniczych, uzyskaliśmy umiejętności optymalizowania ustawień programu sterującego pracą silnika pod kątem osiągów oraz obniżenia zużycia paliwa.

Dalszy rozwój w dziale automotive software engineering oraz ciągła nauka i obecnie współpraca z uczelnią – Politechniką Wrocławską, na której realizowany jest doktorat w zakresie badań nad sprawnością silników pozwala  jeszcze szerzej realizować się w tematyce silników i oferować klientom usługi na najwyższym poziomie, dbając przede wszystkim o najwyższą jakość usług.

RSH Auto-Centrum