O nas

Jesteśmy partnerskim serwisem samochodów należących do grupy VW.
Serwisujemy i naprawiamy samochody zgodnie ze specyfikacją producenta. Wykonujemy również aktualizację systemów elektronicznych w pojeździe poprzez złącze OBD. Korzystamy z autoryzowanego sprzętu diagnostycznego z pełnym dostępem online do serwerów producenta. Jesteśmy w stanie wykonać najbardziej skomplikowane czynności serwisowo-naprawcze w pojeździe.

RSH Auto-Centrum

 

Dlaczego VW? Zaczęło się dzięki tacie:

Od zawsze otaczały mnie samochody grupy VW.  Co poskutkowało, że nauka oraz doświadczenie w motoryzacji zacząłem zdobywać z tymi pojazdami. To zaufanie do marki zostało mi przekazane i trwa we mnie do dziś.

Sport samochodowy oraz chiptuning:

Początki działalności sięgają roku 2005 i startów w Wyścigach na 1/4 mili oraz Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski. Sport samochodowy i prace przy silnikach zapoczątkowały nasz rozwój w dziedzinie strojenia silników spalinowych. Wiedza oraz doświadczenie zdobyte na wyścigowych i rajdowych trasach, przełożyły się na późniejsze precyzyjne strojenie silników seryjnych.

Kolejne lata to współpraca z czołowymi firmami tuningowymi w zakresie modyfikowania oprogramowania sterującego pracą silnika pod kątem osiągów oraz oszczędności paliwa, a także prace przy systemach elektronicznych i obsługa pojazdów głównie gr. VW Audi.

mgr inż. Rafał Heda
RSH Auto-Centrum